Chodítko pre seniorov vstávacie sklápateľné Mobilex

Tip
Značka: Mobilex
€63 –9 %
pevne choditko vstavacie Mobilex
€63 –9 % €57 €47,50 bez DPH
Ihneď k odoslaniu (3 ks)
Môžeme doručiť do:
6.3.2024
Možnosti doručenia

Je váš blízky senior po úraze, či operácii a chceli by ste mu pomôcť sa znovu začať hýbať? Toto pevné chodítko je špeciálne upravené tak, aby pomohlo seniorovi aj so vstávaním a sadaním si. Zároveň mu poskytne oporu na každom kroku a vráti nezávislosť.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Je váš blízky senior po úraze, či operácii a chceli by ste mu pomôcť sa znovu začať hýbať? Toto pevné chodítko je špeciálne upravené tak, aby pomohlo seniorovi aj so vstávaním a sadaním si. Zároveň mu poskytne oporu na každom kroku a vráti nezávislosť.

 

 

Chodítko je výškovo nastaviteľné od 80 do 97 cm, aby vyhovovalo individuálnym potrebám každého užívateľa. Pôsobí masívnejším dojmom, ale so svojimi rozmermi (šírkou 62 cm a hĺbkou 50 cm) a váhou 2,8 kg je pre seniora dobre ovládateľné. Rúčky z mäkčeného plastu, ktoré dokonale pasujú do rúk a gumové zakončenia nožičiek zabezpečujú pevný úchop a stabilitu. Pevná hliníková konštrukcia zvládne maximálne zaťaženie 100 kg.

Ľahko sklápateľný mechanizmus zabezpečuje, že chodítko môžete bez problémov zložiť a odložiť, keď nie je potrebné, alebo ho ľahko prepravovať v aute.

Chodítko spojazdníte za 1 minútu od vybalenia z krabice, takže ho môžete hneď používať.Technické parametre:

  • ľahký hliníkový rám
  • výška chodítka od 80 do 97 cm
  • celková šírka chodítka je 62 cm, celková hĺbka 50 cm
  • váha 2,8 kg
  • maximálne zaťaženie 100 kg

TIP: Odporúčam doplniť o nejakú pomôcku na chodenie v exteriéri - napr. kolieskové chodítko.

Potrebujete poradiť pri výbere pomôcky na chodenie? TU nájdete užitočné tipy.