Krokovacie chodítka pre seniorov

Krokovacie, či kĺbové chodítka pre seniorov sú výborná pomôcka na chodenie v interiéri - vhodné do zdravotníckych zariadení aj na doma. Pomôžu seniora udržať v pohybe a poskytnú mu potrebnú oporu pri každom kroku. Sú vybavené kĺbovým mechanizmom, takže chodítko netreba celé dvíhať pri každom ktoku, ale každá noha sa hýbe zvlášt spolu s užívateľom. Sú jednoduché na ovládanie a praktické. Niektoré chodítka sú vybavené aj možnosťou zaaretovať kĺbové hýbanie a tak urobiť z krokovacieho chodítka chodítko pevné. Chodítka sa dajú sklápať a tak nezaberú veľa miesta keď ich senior nepoužíva. 

Potrebujete poradiť pri výbere pomôcky na chodenie? TU nájdete užitočné tipy.

 Ľahší život seniorom a ich opatrovateľom už dnes - objednajte a tovar máte do 24 hodín.

2 položiek celkom

Cena

6167
16167

Značky

Zobrazených položiek: 2
choditko pre seniorov krokovacie s kolieskami Mobilex
Novinka
€61

Hľadáte spoľahlivú oporu, ktorá by zabezpečila nielen stabilitu, ale aj pohodlie pri každom kroku...

814
choditko pre seniorov krokovacie Mobilex
Novinka
€67

Má váš blízky senior problém s udržaním rovnováhy a hodila by sa mu opora pri chodení? Premýšlate...

312U63

Každé chodítko prešlo mojimi rukamiVšetky nové krokovacie chodítka si najskôr sama zložím, vyskúšam, napíšem popis na e-shop a manuál. Až potom predávam pomôcku na e-shope. A prečo to robím?

  • Chcem si byť istá, že chodítko funguje tak ako má a parametre uvedené od výrobcu sú pravdivé.
  • Chcem Vám - mojim zákazníčkam/ zákazníkom tovar čo najlepšie popísať, odporučiť to, čo potrebuje Váš blízky senior. Preto stále zdokonalujem popisy produktov aj manuálov. Ak Vám niečo v popise, či manuáli chýba budem vďačná za spätnú väzbu.

Preto, ak sa potrebujete poradiť pri výbere tej správnej pomôcky, kľudne kedykoľvek volajte, či píšte. Rada zodpoviem všetky otázky, ktoré budete k pomôckam pre seniorov mať. Ak si radšej veci naštudujete sama/sám, pozrite si PORADŇU, kde nájdete niekoľko článkov, ktoré Vám môžu pomôcť.