Krokovacie chodítka pre seniorov

Krokovacie, či kĺbové chodítka pre seniorov sú výborná pomôcka na chodenie v interiéri - vhodné do zdravotníckych zariadení aj na doma. Pomôžu seniora udržať v pohybe a poskytnú mu potrebnú oporu pri každom kroku. Sú vybavené kĺbovým mechanizmom, takže chodítko netreba celé dvíhať pri každom ktoku, ale každá noha sa hýbe zvlášt spolu s užívateľom. Sú jednoduché na ovládanie a praktické. Niektoré chodítka sú vybavené aj možnosťou zaaretovať kĺbové hýbanie a tak urobiť z krokovacieho chodítka chodítko pevné. Chodítka sa dajú sklápať a tak nezaberú veľa miesta keď ich senior nepoužíva. 

Potrebujete poradiť pri výbere pomôcky na chodenie? TU nájdete užitočné tipy.

 Ľahší život seniorom a ich opatrovateľom už dnes - objednajte a tovar máte do 24 hodín.

3 položiek celkom

Cena

6267
16267

Značky

Celková šírka

Maximálna nosnosť

Váha

Zobrazených položiek: 3
choditko pre seniorov 3 v 1 cierne 2
€62

✅ Spája 3 funkcie v 1 chodítku✅ Zmena funkcie rýchlo a podľa potrieb...

922
choditko pre seniorov 3 v 1 hnede
Novinka
€62

✅ Spája 3 funkcie v 1 chodítku✅ Zmena funkcie rýchlo a podľa potrieb...

RF-131
choditko pre seniorov krokovacie Mobilex
€67

Má váš blízky senior problém s udržaním rovnováhy a hodila by sa mu opora pri chodení? Premýšlate...

312U63

Každé chodítko prešlo mojimi rukamiVšetky nové krokovacie chodítka si najskôr sama zložím, vyskúšam, napíšem popis na e-shop a manuál. Až potom predávam pomôcku na e-shope. A prečo to robím?

  • Chcem si byť istá, že chodítko funguje tak ako má a parametre uvedené od výrobcu sú pravdivé.
  • Chcem Vám - mojim zákazníčkam/ zákazníkom tovar čo najlepšie popísať, odporučiť to, čo potrebuje Váš blízky senior. Preto stále zdokonalujem popisy produktov aj manuálov. Ak Vám niečo v popise, či manuáli chýba budem vďačná za spätnú väzbu.

Preto, ak sa potrebujete poradiť pri výbere tej správnej pomôcky, kľudne kedykoľvek volajte, či píšte. Rada zodpoviem všetky otázky, ktoré budete k pomôckam pre seniorov mať. Ak si radšej veci naštudujete sama/sám, pozrite si PORADŇU, kde nájdete niekoľko článkov, ktoré Vám môžu pomôcť.