Pevné chodítka pre seniorov

Pevné chodítko je skvelá pomôcka na chodenie v interiéri pre seniorky a seniorov, ktorí sa chcú hýbať napriek obmedzeniam. Pevné chodítka sa často používajú po úrazoch, operáciách, kedy senior potrebuje znovu začať chodiť a nabrať silu. Chodítko mu poskytne oporu a navráti istotu pri chôdzi. Chodítka sa dajú sklápať a tak nezaberú veľa miesta keď ich senior nepoužíva. 

Potrebujete poradiť pri výbere pomôcky na chodenie? TU nájdete užitočné tipy.

 Ľahší život seniorom a ich opatrovateľom už dnes - objednajte a tovar máte do 24 hodín.

2 položiek celkom

Cena

5557
15557

Značky

Zobrazených položiek: 2
pevne choditko pre seniorov garcia
Novinka
€55

Hľadáte bezpečné a spoľahlivé riešenie, ktoré by vášmu blízkemu seniorovi pomohlo získať späť...

2109
pevne choditko vstavacie Mobilex
Tip
€63 –9 %
€57

Je váš blízky senior po úraze, či operácii a chceli by ste mu pomôcť sa znovu začať hýbať? Toto...

312U62

Každé chodítko prešlo mojimi rukamiVšetky nové pevné chodítka si najskôr sama zložím, vyskúšam, napíšem popis na e-shop a manuál. Až potom predávam pomôcku na e-shope. A prečo to robím?

  • Chcem si byť istá, že chodítko funguje tak ako má a parametre uvedené od výrobcu sú pravdivé.
  • Chcem Vám - mojim zákazníčkam/ zákazníkom tovar čo najlepšie popísať, odporučiť to, čo potrebuje Váš blízky senior. Preto stále zdokonalujem popisy produktov aj manuálov. Ak Vám niečo v popise, či manuáli chýba budem vďačná za spätnú väzbu.

Preto, ak sa potrebujete poradiť pri výbere tej správnej pomôcky, kľudne kedykoľvek volajte, či píšte. Rada zodpoviem všetky otázky, ktoré budete k pomôckam pre seniorov mať. Ak si radšej veci naštudujete sama/sám, pozrite si PORADŇU, kde nájdete niekoľko článkov, ktoré Vám môžu pomôcť.