Chodítka

Objednajte chodítko (choduľku) pre vášho blízkeho seniora - je to skvelý pomocník na chodenie v exteriéri. Vybrať môžete pevné chodítko alebo chodítko s kolieskami pre aktívnejších seniorov. Potrebujete poradiť pri výbere pomôcky na chodenie? TU nájdete užitočné tipy.

Ľahší život seniorom a ich opatrovateľom už dnes - objednajte a tovar máte do 24 hodín.

 
58
135 158135

Stránka 1 z 1 - 2 položiek celkom

   
 • Skladom

  Má váš blízky senior problém s udržaním rovnováhy a hodila by sa mu opora pri chodení? Premýšlate akú pomôcku zvoliť? Pevné chodítko je ideálny pomocník na chodenie v interiéri. Výhodou tohto chodítka je, že ho nemusíte zdvíhať počas chôdze ako ostatné pevné chodítka. Pomocou premysleného závesného systému sa hýbe spolu s užívateľom.


  €58
     
  Výrobca: Timago
 • 4 kolesove choditko Tip Doprava zadarmo
  Skladom

  Má váš blízky senior problém s udržaním rovnováhy a hodila by sa mu opora pri chodení? Premýšlate akú pomôcku zvoliť? Chodítko je ideálny pomocník na chodenie v exteriéri. Vnútri by mohli prekážať užšie priestory, dvere, prahy. Toto chodítko je navyše sklápateľné, takže keď sa nepoužíva, nezaberie veľa miesta.


  €135
     
  Výrobca: Medica Surgical Innovations

Stránka 1 z 1 - 2 položiek celkom

Tento web používa súbory cookies, aby vám uľahčili nakupovanie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.