Chodítka pre seniorov

Objednajte chodítko (choduľku) pre vášho blízkeho seniora - je to skvelý pomocník na chodenie v exteriéri. Vybrať môžete kĺbové chodítko alebo chodítko s kolieskami pre aktívnejších seniorov. Potrebujete poradiť pri výbere pomôcky na chodenie? TU nájdete užitočné tipy.

Ľahší život seniorom a ich opatrovateľom už dnes - objednajte a tovar máte do 24 hodín.

 
59
135 159135

Stránka 1 z 1 - 2 položiek celkom

   
 • Choditko pre seniorov Timago Tip
  Skladom

  Má váš blízky senior problém s udržaním rovnováhy a hodila by sa mu opora pri chodení? Premýšlate akú pomôcku zvoliť? Kĺbové chodítko je ideálny pomocník na chodenie v interiéri. Výhodou tohto chodítka je, že ho nemusíte zdvíhať počas chôdze ako ostatné pevné chodítka. Pomocou premysleného závesného systému sa hýbe každá noha zvlášt spolu s užívateľom.


  €59
     
  Značka: Timago
 • 4 kolesove choditko Tip Doprava zadarmo
  Skladom

  Má váš blízky senior problém s udržaním rovnováhy a hodila by sa mu opora pri chodení? Premýšlate akú pomôcku zvoliť? Chodítko je ideálny pomocník na chodenie v exteriéri. Vnútri by mohli prekážať užšie priestory, dvere, prahy. Toto chodítko je navyše sklápateľné, takže keď sa nepoužíva, nezaberie veľa miesta.


  €135
     
  Značka: Medica Surgical Innovations

Stránka 1 z 1 - 2 položiek celkom

Tento web používa súbory cookies, aby vám uľahčili nakupovanie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.