Prečo nakúpiť tu

Certifikát Udržateľný e-shop

Projekt Udržateľný e-shop vznikol v spolupráci spoločností Heureka, Visa, VÚB banka. Účelom projektu je podporiť tie e- shopy, ktoré sa aktívne zaoberajú témami ako je udržateľnosť a ekológia.

 

A prečo Certifikát Udržateľný e-shop získal PomockyPreSeniorov.sk?

 

Zodpovedný prístup k životnému prostrediu

  • balenie objednávok – Pri balení vašich objednávok využívame v maximálnej možnej miere použité krabice a výplne. Krabice pre balenie zásadne nenakupujeme. Veríme, že to má zmysel a vy túto snahu oceníte. Spoločne tak predchádzame plytvaniu a zároveň šetríme prírodu.
     
  • šetríme energiu – pracujeme primárne z domu. Teda odpadá záťaž dopravy a prenájmu pracovného priestoru. Zároveň využívame zelenú energiu, ktorá sa získava z obnoviteľných zdrojov

 

Zodpovedný prístup k zákazníkom

Zákazníci sú pre nás číslo jedna. Robíme všetko pre to, aby nákup bol čo najjednoduchší a najpohodlnejší.

Transparentnosť je zásadná. Podávame jasné informácie o produktoch - preto každý produkt, ktorý predávame najskôr vyskúšame, napíšeme popis na e-shop a manuál a až potom predávame.

 

Skúšame produkty, ktoré predávame

 

Každá pomôcka na e-shope prešla našimi rukami. Všetky nové pomôcky si najskôr zložíme, vyskúšame, napíšeme popis na e-shop a manuál. potom predávame pomôcku na e-shope. A prečo to robíme?

  • Chceme si byť istí, že pomôcka funguje tak ako má a parametre uvedené od výrobcu sú pravdivé.
  • Chceme Vám - našim zákazníčkam/ zákazníkom tovar čo najlepšie popísať, odporučiť to, čo potrebuje Váš blízky senior. Preto stále zdokonaľujeme popisy produktov aj manuálov. Ak Vám niečo v popise, či manuáli chýba budeme vďační za spätnú väzbu.

 

Pomôžeme pri výbere a nákupe

pomoc-asistencia-pri-vybere-a-nakupe

Potrebujete sa poradiť pri výbere tej správnej pomôcky? Kľudne kedykoľvek volajte, či píšte. Radi zodpovieme všetky otázky, ktoré máte k pomôckam pre seniorov. Ak si radšej veci naštudujete sama/sám, pozrite si PORADŇU, kde nájdete niekoľko článkov, ktoré Vám môžu pomôcť.

Ak potrebujete pomôcť s objednávkou alebo by ste radšej urobili telefonickú objednávku, neváhajte a volajte alebo píšte.

Expresne doručíme

Riadime sa tým, že keď zákazník nakupuje, chce mať zakúpený tovar čím skôr doma, preto objednávky odosielame čo najrýchlejšie.

Tovar doručujeme v rámci Slovenskej republiky.

Tovar, ktorý predávame máme na 99% vo vlastnom sklade, preto doba za ktorú Vám objednaný tovar doručím, zaleží hlavne na Vašom spôsobe platby.

expresne-dorucenie

Ak si objednáte tovar (so spôsobom platby cez online platobnú bránu alebo dobierkou) v pracovný deň do 11:00 hod, odošlem ho a odovzdám prepravcovi ešte v ten istý deň. Do 24 hodín je u Vás.

Ak to nestihnete do 11:00 hod - tovar odošlem najneskôr na nasledujúci pracovný deň = doručím Vám ho max do 48 hodín.

Ak platíte bankovým prevodom, smerodajný je čas kedy sa platba pripíše na účet.

Pri objednávke nad 100€ poplatok za dopravu nehradíte.

 CENA A SPÔSOB DOPRAVY

  • kuriérom DPD 

Tovar posielam na Vami zvolenú adresu.

Poplatok za dopravu je 3,90€

O odovzdaní balíka kuriérovi Vás budem informovať e-mailom. Potom sa Vám ozve už priamo DPD.

  • osobný odber - zdarma

Tovar si vyzdvihnete na odbernom mieste na adrese Marhuľová 3205/5 Ivanka pri Dunaji.

osobny-odber

Na mieste nie je kamenná predajňa. Je tu možný osobný odber už zaplatených objednávok.

Zavolám Vám a dohodneme si pre Vás vyhovujúci čas vyzdvihnutia.

RECYKLUJEM OBALOVÉ MATERIÁLY

Pri balení využívam v maximálnej možnej miere použité krabice a výplne. Krabice pre balenie zásadne nenakupujem. Verím, že to má zmysel a vy túto snahu oceníte. Spoločne tak predchádzame plytvaniu a zároveň šetríme prírodu.

recyklujem-obalove-materialy

 

Verím, že doručenie prebehne hladko a svoj tovar budete mať rýchlo doma. V prípade akéhokoľvek problému prosím volajte alebo píšte.

 

Tovar môžete vrátiť do 30 dní

vratenie-tovaru-do-30-dni

Nesedí Vám rozmer pomôcky, alebo ju nakoniec nebudete vôbec potrebovať? Nevadí! V priebehu 30 dní mi ju môžete vrátiť a peniaze dostanete za pár dní naspäť. 

Postup:

Lemat s.r.o., Marhuľová 3205/5, 900 28 Ivanka pri Dunaji 

  • platbu za tovar Vám zašlem na účet bezodkladne po obdržaní a kontrole tovaru