Stoličky do vane a sprchy

Pomôžte vášmu blízkemu seniorovi sa opäť samostatne a bez obáv z pádu osprchovať. Stolička do vane, či sprchy je veľkým pomocníkom. Vyberte stoličku podľa potrieb Vášho blízkeho seniora - stolička do sprchy bez operadla, stolička do sprchy s operadlom, sedačka na vaňu. Tipy ako vybrať vhodnú pomôcku do kúpeľne nájdete TU.

Ľahší život seniorom a ich opatrovateľom už dnes - objednajte a tovar máte do 24 hodín.

 
33
68 13368

Stránka 1 z 1 - 6 položiek celkom

   
 • Stolicka do sprchy obdlznik Akcia Novinka
  Skladom

  Pomôžte vášmu blízkemu seniorovi sa opäť samostatne a bez obáv z pádu osprchovať.

  €55 (–5 %)
  €52
     
  Výrobca: Vitility
 • Sedacka na vanu nastavitelna Novinka Tip Akcia
  Skladom

  Rozmýšlali ste ako uľahčiť seniorovi sprchovanie vo vani? Táto špeciálne navrhnutá sedačka na vaňu je skvelá pomôcka, s ktorou je sprchovanie oveľa jednoduchšie a menej namáhavé. Objendajte a už sa nemusíte báť možných pádov pri sprchovaní.

  €46 (–7 %)
  €43
     
  Výrobca: Vitility
 • Sedacka na vanu Akcia
  Skladom

  Rozmýšlali ste ako uľahčiť seniorovi nastupovanie do vane a zároveň sprchovanie? Sedačka na vaňu so zabudovaným držiakom je ideálne riešenie. Držiak poskytne oporu pri vstupe do vane a sedačka zaistí pohodlie a bezpečnosť pri sprchovaní. A vy sa už nemusíte báť možných pádov.

  €49 (–6 %)
  €46
     
  Výrobca: Medica Surgical Innovations
 •  
 • schodik k vani 3 Tip Akcia
  Skladom

  Schodík k vani umožní ľahší a bezpečnejší prístup do vane. Možno sa vám to zdá ako nepotrebná vec, ale skúste sledovať vášho blízkeho seniora ako vchádza do vane, či mu to robí ťažkosti. Ak áno, uľahčite mu to, bude vám vďačný. Aj 10 cm urobí malý zázrak. Schodík veľmi pomôže aj pri vystupovaní z vane. Vychádzanie z vane je naozaj obtiažne, keďže spodok vane je o niečo vyššie ako podlaha v kúpeľni, takže senior vlastne zostupuje na nižšiu úroveň a pritom musí vysoko zdvihnúť nohu a udržať rovnováhu.

   

  €33 (–12 %)
  €29
     
  Výrobca: Vitility
 • stolicka do sprchy s operadlom 1 Tip Akcia
  Skladom

  Pomôžte vášmu blízkemu seniorovi sa opäť samostatne a bez obáv z pádu osprchovať. Ak máte obavu o jeho stabilitu, vyberte mu radšej stoličku s operadlom.

  €68 (–7 %)
  €63
     
  Výrobca: Vitility
 • stolicka do sprchy 1 Akcia
  Skladom

  Pomôžte vášmu blízkemu seniorovi sa opäť samostatne a bez obáv z pádu osprchovať.

  €44 (–7 %)
  €41
     
  Výrobca: Vitility

Stránka 1 z 1 - 6 položiek celkom

Tento web používa súbory cookies, aby vám uľahčili nakupovanie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.