Polohovacie pomôcky

Trávi váš blízky senior veľa času v posteli? Sťažuje sa, že si nevie dobre pospať, oddýchnuť? Kúpte mu polohovacie pomôcky a zabezpečte mu komfort, ktorý potrebuje. Vybrať môžete opierku chrbta, nožičky na vyvýšenie nábytku, pomôcku na vstávanie, či pomôcku na lepší spánok.

Ľahší život seniorom a ich opatrovateľom už dnes - objednajte a tovar máte do 24 hodín.

 

 
39
53 13953

Stránka 1 z 1 - 3 položiek celkom

   
 • pohybliva podlozka snoozle Novinka Tip
  Skladom

  Má Váš blízky senior problém, či bolesti pri otáčaní sa v posteli? A kvôli tomu sa nevie dobre vyspať? Pohyblivá podložka na spanie - SNOOZLE mu pomôže ľahko sa otáčať a užiť si dobrý nočný spánok. Otáčanie z boka na bok bude pohodlnejšie ako nikdy predtým napriek artritíde, bolestiam chrbta alebo bedier.


  €39
     
  Výrobca: Snoozle
 • Skladom

  Chcete spríjemniť ranné vstávanie z postele svojmu blízkemu seniorovi? Pomôcka na vstávanie z postele je ideálny pomocník na každý deň. Poskytne mu potrebnú oporu. Zároveň plní aj funkciu zábrany pred spadnutím z postele a uľahčí aj ukladanie sa do postele.


  €53
     
  Výrobca: Medica Surgical Innovations
 • Skladom

  Trávi váš blízky senior veľa času v posteli? Číta si, oddychuje, pozerá telku, prípadne aj jedáva v posteli? Zabezpečte mu komfort a kúpte mu toto operadlo na posteľ, ktoré si vie nastaviť podľa aktuálnej potreby.


  €48
     
  Výrobca: Vitility

Stránka 1 z 1 - 3 položiek celkom

Tento web používa súbory cookies, aby vám uľahčili nakupovanie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.