Akcia Tip Zväčšiť
  • 1 z 4
 

Pohyblivá podložka na spanie SNOOZLE

Neohodnotené
 

Má Váš blízky senior problém, či bolesti pri otáčaní sa v posteli? A kvôli tomu sa nevie dobre vyspať? Pohyblivá podložka na spanie - SNOOZLE mu pomôže ľahko sa otáčať a užiť si dobrý nočný spánok. Otáčanie z boka na bok bude pohodlnejšie ako nikdy predtým napriek operácii bedrového kĺbu, či chrbtice, artritíde, Parkinsonovej chorobe, Skleróze multiplex, fibromyalgii, bolestiam chrbta alebo bedier.

Dostupnosť Skladom (3 ks)
Môžeme doručiť do
4.11.2020
Bežná cena €36
Ušetríte €5 (–14 %)
€31
€25,83 bez DPH
   
Značka Snoozle
Kategória Polohovacie pomôcky pre seniorov
 

Má Váš blízky senior problém, či bolesti pri otáčaní sa v posteli? Nevie sa dobre vyspať? Pohyblivá podložka na spanie - SNOOZLE mu pomôže ľahko sa otáčať a užiť si dobrý nočný spánok. Otáčanie z boka na bok bude pohodlnejšie ako nikdy predtým napriek operácii bedrového kĺbu, či chrbtice, artritíde, Parkinsonovej chorobe, Skleróze multiplex, fibromyalgii, bolestiam chrbta alebo bedier.. Jednoducho položíte na plachtu, v miestach, kde býva chrbát a bedrá, a SNOOZLE sa hýbe s každým pohybom.

- veľkosť: 72 x 75 cm
- zvonku príjemný na dotyk a zvnútra extra šmykľavý

Pozrite sa na stovky recenzií na stránke výrobcu: https://www.thesnoozle.com/products/snoozle-slide-sheet

 

 

 
Tento web používa súbory cookies, aby vám uľahčili nakupovanie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.