Akcia Tip Zväčšiť
  • 1 z 4
 

Pohyblivá podložka na spanie SNOOZLE

Neohodnotené
 

Má Váš blízky senior problém, či bolesti pri otáčaní sa v posteli? A kvôli tomu sa nevie dobre vyspať? Pohyblivá podložka na spanie - SNOOZLE mu pomôže ľahko sa otáčať a užiť si dobrý nočný spánok. Otáčanie z boka na bok bude pohodlnejšie ako nikdy predtým napriek operácii bedrového kĺbu, či chrbtice, artritíde, Parkinsonovej chorobe, Skleróze multiplex, fibromyalgii, bolestiam chrbta alebo bedier.

Dostupnosť Momentálne nedostupné
Bežná cena €36
Ušetríte €5 (–14 %)
€31
€25,83 bez DPH
Značka Snoozle
Kategória Polohovacie pomôcky pre seniorov
Položka bola vypredaná...
 

Má Váš blízky senior problém, či bolesti pri otáčaní sa v posteli? Nevie sa dobre vyspať? Pohyblivá podložka na spanie - SNOOZLE mu pomôže ľahko sa otáčať a užiť si dobrý nočný spánok. Otáčanie z boka na bok bude pohodlnejšie ako nikdy predtým napriek operácii bedrového kĺbu, či chrbtice, artritíde, Parkinsonovej chorobe, Skleróze multiplex, fibromyalgii, bolestiam chrbta alebo bedier.. Jednoducho položíte na plachtu, v miestach, kde býva chrbát a bedrá, a SNOOZLE sa hýbe s každým pohybom.

- veľkosť: 72 x 75 cm
- zvonku príjemný na dotyk a zvnútra extra šmykľavý

Pozrite sa na stovky recenzií na stránke výrobcu: https://www.thesnoozle.com/products/snoozle-slide-sheet

 

 

 
Tento web používa súbory cookies, aby vám uľahčili nakupovanie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.