Pohodlné čítanie seniorov

Trávi váš blízky veľa času pri čítaní? Doprajte mu pri tom komfort a inšpirujte sa pomôckami na príjemné čítanie - vankúš na čítanie, opierka chrbta, držiak na knihy, lupa.

 
11
48 11148

Stránka 1 z 1 - 6 položiek celkom

   
 • zavesna lupa na krk garcia Novinka
  Skladom

  Chýba vášmu blízkemu, že už tak dobre a ostro nevidí pri čítaní, lúštení krížoviek, či pletení? Závesná lupa na krk je ideálna pre tieto činnosti, keďže seniorovi zostanú voľné ruky na všetko čo potrebuje.


  €17
     
  Značka: Garcia
 • Skladom

  Trávi váš blízky senior veľa času v ľahu a obávate sa preležanín? Najúčinnejšou prevenciou je polohovanie. Pomocou tohto valca ho môžete polohovať v ľahu aj v sede.


  €19
     
  Značka: Garcia
 • Skladom

  Trávi váš blízky senior veľa času v kresle, či posteli? Doprajte mu komfort s týmto vankúšom. Môže ho použiť na čítanie, pozeranie TV, jedenie, či na zmenu pozície pre úľavu od bolesti.


  €42
     
  Značka: Garcia
 •  
 • set na prijemne citanie Akcia Tip
  Skladom

  Číta váš blízky senior rád knihy? Doprajte mu pri tom komfort a kúpte mu tento set na príjemné čítanie.

  €53 (–9 %)
  €48
     
  Značka: Garcia, Gimble
 • Skladom

  Trávi váš blízky senior veľa času v posteli? Číta si, oddychuje, pozerá telku, prípadne aj jedáva v posteli? Zabezpečte mu komfort a kúpte mu toto operadlo na posteľ, ktoré si vie nastaviť podľa aktuálnej potreby.


  €48
     
  Značka: Vitility
 • Skladom

  Číta váš blízky senior rád knihy? Doprajte mu pri tom komfort a kúpte držiak na knihy. Čítanie bez potreby rúk si zamiluje.


  €11
     
  Značka: Gimble

Stránka 1 z 1 - 6 položiek celkom

Tento web používa súbory cookies, aby vám uľahčili nakupovanie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.