Nadstavce na WC

WC predstavuje jedno z miest, z ktorého sa seniorom ťažko vstáva a zároveň aj naň sadá. Namontujte na WC nadstavec a tento problém máte vyriešený. Vyberte si nadstavec s poklopom a opierkami, alebo len nadstavec s poklopom a k WC namontujte aj sklápateľné madlo. Tipy ako vybrať vhodnú pomôcku do kúpeľne nájdete TU.

Ľahší život seniorom a ich opatrovateľom už dnes - objednajte a tovar máte do 24 hodín.

 
17
129 117129

Stránka 1 z 1 - 3 položiek celkom

   
 • makka zachodova doska Akcia
  Skladom

  Má Váš blízky senior bolesti pri sedení na tvrdých povrchoch? Napadlo Vás, že aj sedenie na WC môže byť preňho extrémne nepohodlné? Tento malý pomocník to vyrieši. Stačí túto mäkkú záchodovú dosku položiť na štandardnú WC dosku a sedenie na WC bude zas pohodlné.

  €17 (–12 %)
  €15
     
 • Nadstavec na WC s opierkami Rehaforum Medical Akcia Tip Doprava zadarmo
  Skladom

  WC predstavuje jedno z miest, z ktorého sa seniorom ťažko vstáva a zároveň aj naň sadá. Namontujte na WC nadstavec a tento problém máte vyriešený. Zabudované opierky poslúžia seniorovi ako dodatočná pomoc pri vstávaní.

  €129 (–16 %)
  €109
     
  Výrobca: Rehaforum medical
 • Nadstavec na WC s poklopom Atlantis Akcia
  Objednané

  WC predstavuje jedno z miest, z ktorého sa seniorom ťažko vstáva a zároveň aj naň sadá. Namontujte na WC nadstavec a tento problém máte vyriešený.

  €38 (–8 %)
  €35
     
  Výrobca: Atlantis

Stránka 1 z 1 - 3 položiek celkom

Tento web používa súbory cookies, aby vám uľahčili nakupovanie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.