Všetky pomôcky pre seniorov

Nájdete tu praktické pomôcky pre seniorov zabezpečujúce sebestačnosť, bezpečnosť, mobilitu a jednoduchší život. Zároveň aj produkty pre opatrovateľov, ktoré im uľahčia starostlivosť a zmiernia obavy o bezpečnosť blízkych seniorov. Všetky produkty mnou otestované a odporúčané.

Ľahší život seniorom a ich opatrovateľom už dnes - objednajte a tovar máte do 24 hodín.

 
4
133 14133

Stránka 1 z 2 - 30 položiek celkom

   
 • PR30282 BL Tip Doprava zadarmo
  Skladom

  Má váš blízky senior problém s udržaním rovnováhy a hodila by sa mu opora pri chodení? Premýšlate akú pomôcku zvoliť? Chodítko je ideálny pomocník na chodenie v exteriéri. Vnútri by mohli prekážať užšie priestory, dvere, prahy. Toto chodítko je navyše sklápateľné, takže keď sa nepoužíva, nezaberie veľa miesta.


  €133
     
  Výrobca: Medica Surgical Innovations
 • budik pre seniorov Tip Novinka
  Skladom

  Potrebujete svojmu blízkemu seniorovi pripomínať dôležité veci, ale nie vždy máte na to čas? Tento budík bude Vaším skvelým pomocníkom. Môžete svojmu seniorovi nahrať až 6 rôznych upozornení - napríklad aby užil lieky, urobil si obed, nezabudol na prechádzku, venčenie psíka, či iné udalosti. Výhodou je, že senior bude počuť Váš hlas, ktorý mu činnosť pripomenie. A Vy sa zatiaľ môžete venovať iným činnostiam...


  €55
     
  Výrobca: MedCenter
 • Skladom

  Tiež tŕpnete keď sa ide váš blízky senior sprchovať? Udržať rovnováhu na jednej nohe pri vstupovaní do vane je často ťažké aj pre mladšie ročníky. Poskytnite seniorovi oporu a pocit istoty pri vstupovaní a vystupovaní z vane a kúpte mu tento držiak.

   


  €37
     
  Výrobca: Atlantis
 •  
 • Skladom

  Robí vášmu blízkemu seniorovi problém obúvanie a vyzúvanie šnurovacích topánok? Nemusíte kupovať nové topánky. Elastické šnúrky sú jednodcuché a lacné riešenie. Len raz si ich zaviažete a urobíte zo šnurovacích topánok topánky našuchovacie.


  €7
     
 • Skladom

  Má váš blízky senior problém s udržaním rovnováhy a hodila by sa mu opora pri chodení? Premýšlate akú pomôcku zvoliť? Pevné chodítko je ideálny pomocník na chodenie v interiéri. Výhodou tohto chodítka je, že ho nemusíte zdvíhať počas chôdze ako ostatné pevné chodítka. Pomocou premysleného závesného systému sa hýbe spolu s užívateľom.


  €58
     
  Výrobca: Timago
 • kompresne rukavice pri artritide Novinka Tip
  Skladom

  Má váš blízky senior artritídu a s ňou spojené bolesti rúk? Kompresné rukavice IMAK mu pomôžu odstrániť opuch, zlepšia cirkuláciu krvi a budú príjemne hriať na postihnutých miestach. Kúpte mu tieto kompresné rukavice a poskytnite mu úľavu od nekonečnej bolesti.


  €24
 •  
 • Skladom

  Má váš blízky senior ťažkosti pri krájaní chleba? Radšej si kúpi krájaný chlieb, ktorý nie je taký chutný? Máme pre vás riešenie. Kuchynský nôž s rúčkou v takom uhle, že umožňuje krájať bez námahy, či bolesti.


  €18
     
  Výrobca: Vitility
 • madlo s prisavkami velke 1 Tip
  Skladom

  Toto madlo je základ do každej kúpeľne a WC seniora. Za pár sekúnd vyrobíte miesto, kde sa bude cítiť isto pri vykonávaní každodenných činností. Seniorovi pomôže pri vstupe a výstupe z vane, či sprchy. Ak ste doteraz neverili madlám s prísavkami, toto madlo je vybavené aj indikátorom správneho priľnutia o povrch. Dosť bolo obáv o bezpečnosť blízkeho seniora.

   


  €35
     
  Výrobca: Vitility
 • Skladom

  Má Váš blízky senior bolesti pri sedení na tvrdých povrchoch? Napadlo Vás, že aj sedenie na WC môže byť preňho extrémne nepohodlné? Tento malý pomocník to vyrieši. Stačí túto mäkkú záchodovú dosku položiť na štandardnú WC dosku a sedenie na WC bude zas pohodlné.


  €15
     
 •  
 • PR50548 Tip Doprava zadarmo
  Skladom

   WC predstavuje jedno z miest, z ktorého sa seniorom ťažko vstáva a zároveň aj naň sadá. Namontujte na WC nadstavec a tento problém máte vyriešený. Zabudované opierky poslúžia seniorovi ako dodatočná pomoc pri vstávaní.


  €119
     
  Výrobca: Rehaforum medical
 • Skladom

  WC predstavuje jedno z miest, z ktorého sa seniorom ťažko vstáva a zároveň aj naň sadá. Namontujte na WC nadstavec a tento problém máte vyriešený.


  €37
     
  Výrobca: Atlantis
 • Skladom

  Trávi váš blízky senior veľa času v posteli? Číta si, oddychuje, pozerá telku, prípadne aj jedáva v posteli? Zabezpečte mu komfort a kúpte mu toto operadlo na posteľ, ktoré si vie nastaviť podľa aktuálnej potreby.


  €48
     
  Výrobca: Vitility
 •  
 • thesnoozle 1 Novinka Tip
  Skladom

  Má Váš blízky senior problém, či bolesti pri otáčaní sa v posteli? A kvôli tomu sa nevie dobre vyspať? Pomôcka na lepší spánok - SNOOZLE mu pomôže ľahko sa otáčať a užiť si dobrý nočný spánok. Otáčanie z boka na bok bude pohodlnejšie ako nikdy predtým napriek artritíde, bolestiam chrbta alebo bedier.


  €36
     
  Výrobca: Snoozle
 • pomocka na obuvanie topanok 1 Tip
  Skladom

  Obúvanie ponožiek je každodenná jednoduchá činnosť. No nie pre každého. Vyžaduje si pomerne veľkú ohybnosť, čo vo vyššom veku nebýva veľmi obvyklé. Zjednodušte svojim blízkym život a navráťte im sebadôveru pri obliekaní - kúpte im pomôcku na obúvanie ponožiek.

   


  €12
     
  Výrobca: Vitility
 • Skladom

  S touto pomôckou uľahčíte seniorovi odomykanie a zamykanie dverí. Dlhšia rúčka pôsobí ako páka a zámky odomyká bez námahy.


  €8
     
 •  
 • Skladom

  Tento produkt je skvelý pomocník do každej kuchyne. Pre seniorov obzvlášť, keďže sila aj úchop sa s vekom strácajú. Pije váš blízky často minerálku, džús, či ochutené nápoje? Prípadne užíva lieky vo fľaštičkách, ktoré denne otvára? Uľahčite mu to.


  €4
     
  Výrobca: Vitility
 • Skladom

  Tento produkt je skvelý pomocník do každej kuchyne. Pre seniorov obzvlášť, keďže sila aj úchop sa s vekom strácajú. Je váš blízky často džem, kompót, zavárané uhorky alebo celkovo zaváraniny? Uľahčite mu otváranie a zatváranie fľiaš.


  €6
     
  Výrobca: Vitility
 • Skladom

  Chcete spríjemniť ranné vstávanie z postele svojmu blízkemu seniorovi? Pomôcka na vstávanie z postele je ideálny pomocník na každý deň. Poskytne mu potrebnú oporu. Zároveň plní aj funkciu zábrany pred spadnutím z postele a uľahčí aj ukladanie sa do postele.


  €53
     
  Výrobca: Medica Surgical Innovations
Ďalšie produkty

Stránka 1 z 2 - 30 položiek celkom

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.