Pomôcky do spálne

Urobte zo spálne seniora bezpečné a príjemné mieto na odpočinok. Nájdete tu pomôcky na vstávanie z postele, polohovacie pomôcky, či vyhrievacie deky.

 

 
7
53 1753

Stránka 1 z 1 - 5 položiek celkom

   
 • thesnoozle 1 Novinka Tip
  Skladom

  Má Váš blízky senior problém, či bolesti pri otáčaní sa v posteli? A kvôli tomu sa nevie dobre vyspať? Pomôcka na lepší spánok - SNOOZLE mu pomôže ľahko sa otáčať a užiť si dobrý nočný spánok. Otáčanie z boka na bok bude pohodlnejšie ako nikdy predtým napriek artritíde, bolestiam chrbta alebo bedier.


  €36
     
  Výrobca: Snoozle
 • Skladom

  Robí vášmu blízkemu seniorovi problém obúvanie a vyzúvanie šnurovacích topánok? Nemusíte kupovať nové topánky. Elastické šnúrky sú jednodcuché a lacné riešenie. Len raz si ich zaviažete a urobíte zo šnurovacích topánok topánky našuchovacie.


  €7
     
 • Skladom

  Chcete spríjemniť ranné vstávanie z postele svojmu blízkemu seniorovi? Pomôcka na vstávanie z postele je ideálny pomocník na každý deň. Poskytne mu potrebnú oporu. Zároveň plní aj funkciu zábrany pred spadnutím z postele a uľahčí aj ukladanie sa do postele.


  €53
     
  Výrobca: Medica Surgical Innovations
 •  
 • Skladom

  Trávi váš blízky senior veľa času v posteli? Číta si, oddychuje, pozerá telku, prípadne aj jedáva v posteli? Zabezpečte mu komfort a kúpte mu toto operadlo na posteľ, ktoré si vie nastaviť podľa aktuálnej potreby.


  €48
     
  Výrobca: Vitility
 • pomocka na obuvanie topanok 1 Tip
  Skladom

  Obúvanie ponožiek je každodenná jednoduchá činnosť. No nie pre každého. Vyžaduje si pomerne veľkú ohybnosť, čo vo vyššom veku nebýva veľmi obvyklé. Zjednodušte svojim blízkym život a navráťte im sebadôveru pri obliekaní - kúpte im pomôcku na obúvanie ponožiek.

   


  €12
     
  Výrobca: Vitility

Stránka 1 z 1 - 5 položiek celkom

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.